O mně

Můj příběh

jsem Natálie Rumpala, rozená Markovská

a jsem Správkyně sociálních sítí a Copywriterka

Narodila jsem se v Ostravě a tady jsem také vyrostla. I když nevím, čím jsem byla odlišná, už v první třídě na základní škole moje třídní učitelka věřila, že se jednou budu živit psaním. A tak byla moje životní cesta daná...

Na vysokou jsem mířila s jasnou vidinou - budu studovat žurnalistiku. Hned napoprvé jsem se na vysněný obor dostala a vše vypadalo, že jde jako po másle. Jenže právě v tomto okamžiku se mi do cesty postavil první rozcestník.

Žurnalistika nebo copywriting?

Díky spolužačce jsem tehdy přičichla ke copywritingu a ke správě sociálních sítí. Od té chvíle se můj život ubírá směrem reklamy, marketingu a hraní si se slovy. 

Hra s texty je moje vášeň. Tvořím takový obsah, který vhodně podtrhne klientskou práci a napomůže k dosažení vytyčených cílů.  

Správkyně sociálních sítí a Copywriterka

Pomohu vám se správou sociálních sítí i s otextováním webových stránek a e-shopu.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz. 

Praktické zkušenosti jsem dále sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter pro web gramotnosti.cz, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku. 

Zakládám si na rychlosti dodání sjednaných textů a kvalitě obsahu. Mou předností je proklientská empatie a používání testovacích nástrojů, aby obsah skutečně vedl k vytouženým cílům.

Moje pracovní doba:

Pondělí až Pátek od 7:30 do 17:00 - v tomto čase jsem k zastižení na e-mailu i na telefonu. Mimo pracovní hodiny většinou nejsem na počítači. Profily klientů ale samozřejmě neustále kontroluji. Pouze Vám nejsem k dispozici pro neurgentní úkoly.