O mně

Můj příběh

jsem Natálie Rumpala, rozená Markovská

a jsem Správkyně sociálních sítí a Copywriterka

Narodila jsem se v Ostravě a tady jsem také vyrostla. I když nevím, čím jsem byla odlišná, už v první třídě na základní škole moje třídní učitelka věřila, že se jednou budu živit psaním. A tak byla moje životní cesta daná...

Na vysokou jsem mířila s jasnou vidinou - budu studovat žurnalistiku. Hned napoprvé jsem se na vysněný obor dostala a vše vypadalo, že jde jako po másle. Jenže právě v tomto okamžiku se mi do cesty postavil první rozcestník.

Žurnalistika nebo copywriting?

Díky spolužačce jsem tehdy přičichla ke copywritingu a ke správě sociálních sítí. Od té chvíle se můj život ubírá směrem reklamy, marketingu a hraní si se slovy.

Hra s texty je moje vášeň. Tvořím takový obsah, který vhodně podtrhne klientskou práci a napomůže k dosažení vytyčených cílů.  

Správkyně sociálních sítí a Copywriterka

Pomohu vám se správou vašich sociálních sítí i s otextováním vašich webových stránek a e-shopu.

Odborné vzdělání v oboru Ekonomika a právo v žurnalistice jsem získala na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava, kde jsem mj. několik let působila jako redaktorka fakultního časopisu Sokolská33.cz. 

Praktické zkušenosti jsem dále sbírala jako copywriter a správce sociálních sítí v mediální agentuře SABANERO, správce sociálních sítí a copywriter na volné noze od roku 2016, asistentka produkce a externí redaktor v televizi NOE i jako praktikantka v Moravskoslezském deníku


Zakládám si na rychlosti dodání sjednaných textů a kvalitě obsahu. Mou předností je proklientská empatie a používání testovacích nástrojů, aby obsah skutečně vedl k vytouženým cílům. 

Chcete, aby vám reklamy na Facebooku vydělávaly víc? Chtěli byste využít Facebook ve svém podnikání? Přáli byste si, aby se Facebook stal plnohodnotnou součástí vašeho marketingového mixu? Zařídím to!

Moje pracovní doba:

Pondělí až Pátek od 8:00 do 16:00 - v tomto čase jsem k zastižení na e-mailu i na telefonu.

Absolvované školení a kurzy

Miroslav Zvolánek

Hned po první schůzce mi bylo jasné, že slečna Markovská je pro správu sociálních sítí suvenýrů TIBI to pravé. Nadšená pro svou práci, naprostý profesionál s velkým přehledem, velmi aktivní a s racionálním i kreativním přístupem k věci. Zároveň je velmi milá, přátelská. Dokáže rychle pochopit produkt, brand, cílovou skupinu a tomu komunikaci přizpůsobit. K nastaveným cílům je velmi zodpovědná.