3 zajímavá videa o Facebooku

26.05.2017

Dostat Facebook pod kůži chvíli trvá. Můžete si o něm načíst spoustu podkladů, knih, ebooků, článků, ale přece jen je to z videí občas jednodušší.

Nebudeme si nalhávat, ani mně se někdy nechce po dlouhém dni u počítače nic číst, a tak ráda sáhnu po videích. V tomto článku vám tedy uvedu tři tipy, která videa na YouTube jsou podle mě o Facebooku velmi zajímavá. Neříkám, že jsou nejlepší (to by bylo přehnané tvrzení), ale rozhodně stojí za zhlédnutí.

Je to pouze můj subjektivní názor, se kterým nemusíte souhlasit. Budu ale ráda, pokud mi pod tento článek napíšete i své tipy.

1. Kanál Facebooku

Kanál samotného Facebooku je podle mě hlavním zdrojem, který byste měli sledovat. I když zde najdete hodně brandových videií (jako například o Friends Day), tak se tady občas objeví i velmi praktický materiál.

2. "Nejlepší" marketingový tutorial na Facebook

Velmi přínosné video najdete i na kanálu Jerryho Banfielda. Přesto, že je podle mě celkem odvážné nazývat ho nejlepším marketingovým tutorialem, je pravda, že se z něj dozvíte spoustu zajímavých věcí. Pokud se ještě s facebookem příliš nekamarádíte, je toto určitě dobrý zdroj zajímavých tipů a informací.

3. Vysvětlení pro úplné začátečníky

Poslední video z produkce IgniteVisibility bych doporučila nejen zkušeným marketérům, aby si ujasnili celou podstatu Facebooku a podívali se na něj na chvíli trochu zvenčí (jednou za čas takový pohled neuškodí), ale také úplným začátečníkům, kteří se s ním potřebují seznámit a ztotožnit.

To jsou tedy tři tipy na video podklady, které podle mě stojí za zhlédnutí a nebudete mít z nich pocit ztráty času. Budu ráda, pokud mi pod tento článek napíšete i své tipy.

Další články, které by vás mohly zajímat

Přečtěte si, co je nového

Stojíte před klíčovou otázkou: Dosáhli jsme 20% PNO na Facebooku - je to málo, nebo strašně hodně a musíme s tím začít něco dělat? Jaké PNO je na Facebooku vlastně "to správné"? A co když se na Facebooku nedokážete dostat pod 30% PNO? O tom všem se dočtete v tomto článku.

Nabízíte své produkty a služby pro Čechy, Slováky, ale i zákazníky z dalších zemí? Na webu to máte jednoduše vyřešené jazykovými mutacemi a různými měnami. Jenže, jak to vyřešit na soc. sítích?!